top of page
archa, tavan, design, tasarım

Hakkında

İstanbul Ataköyde 2020 yılında kurulan Archa Mimarlık & Tasarım, o günden bu yana ilham verici projelerde yer almak isteyen yetenekli 10 tasarımcı ve uzman mimarın çalıştığı bir firma haline geldi. Tüm tasarımlarımızda konfor, pratiklik ve güzellik arasındaki mükemmel dengeyi bulmaya çalışıyoruz. Amacımız sadece göz alıcı yapılar yaratmak değil, aynı zamanda insanların daha iyi yaşamasını sağlamaktır. Tasarımlarımızda sınır yoktur. Neler başarabildiğimizi öğrenmek için bize ulaşın.

Ekiple Tanışın

Archa Mimarlık & Tasarım mükemmelliği hedefleyen yetenekli ve profesyonel mimardan ve tasarımcıdan oluşmaktadır. archa ile çalışan, çok farklı geçmişlere ve deneyimlere sahip bu yetenekler, fikirleriyle şirketin yönünü belirleyerek firmaya kalite ve benzersiz bir bakış açısı getirmektedir.

archa nur karraum beyaz , nour karoom, a

Nur K.Beyaz

Proje Direktörü

archa, omar karoom, ömer hani karroum, g

Ömer. K

Koordinatör

Smiling Man_edited.jpg

Yılmaz. M

Tasarımcı

Senior Businesswoman_edited.jpg

Nilay. E

Kıdemli Mimar

Elegant Female_edited.jpg

Abby. T

Kıdemli Mimar

Designer in Studio_edited.jpg

Aytaç. B

İç Mimar

Smiling Worker_edited.jpg

Tuğçe. D

Supervizor

Archa Mimarlık & Tasarım istediğiniz her şeyi yerine getirmek üzere canla başla çalışan uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Ekibimizle çalışmak, fikir bulma aşamasından konsept sürecine kadar her adımda daima daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

bottom of page